Usługi

  • Pranie

W naszej pralni pierzemy w wodzie – jest to proces najbardziej przyjazny tkaninom, człowiekowi i środowisku (tzw. pranie na mokro). Dzięki nam zaoszczędzą Państwo czas – cykl prania i suszenia trwa średnio godzinę. Do Państwa dyspozycji mamy 7 pralek (od 6,5 do 18 kg ładowności).

Pralki Speed Queen to maszyny przemysłowe, sterylne, dzięki zastosowaniu profesjonalnych programów prania – szybkie a dzięki specjalnemu bębnowi uzyskują świetną jakość za każdym razem.

Środki piorące dostępne na miejscu to zestaw proszku do prania + płynu do płukania. Są to profesjonalne detergenty przemysłowe (stosowane w pralniach hotelowych,szpitalnych,dużych pralniach wodnych) pozwalające prawidłowo zadbać o Państwa rzeczy. Oczywiście istnieje możliwość skorzystania z własnych detergentów.

Dostępny w naszych pralniach proszek do prania, wyprodukowany został na bazie sody oraz mydła, nie ma zapachu, co powoduje iż jest przyjazny dla człowieka.

Płyn do płukania cechuje bardzo przyjemny, świeży i długo utrzymujący się zapach. Płyn ma inteligentną formułę uaktywniającą się podczas poruszania lub pocierania tkaniną.

Ważne! – zakaz prania akcesoriów zwierzęcych, tkanin z sierścią zwierzęcą, tkanin z różnego rodzaju smarami (np.ubrania robocze), mopów, obuwia oraz przedmiotów z elementami metalowymi (np. plecaki ze stelażem itp.)

Pralki wyposażone są w 5 programów piorących:

  1. Pranie 90 st.C    –    około 40 min
  2. Pranie 60 st.C    –    około 36 min
  3. Pranie 40 st.C    –    około 30 min
  4. Pranie 30 st.C    –    około 30 min
  5. Pranie 15  st.C    –    około 20 min
  • Suszenie

W naszych suszarkach wysuszycie Państwo rzeczy bez zagnieceń i bez kurczenia – należy jednak pamiętać, aby suszarkę załadować maksymalnie do połowy i wybrać temperaturę suszenia podobną lub wyższą o 10 stopni niż temperatura prania.
Suszarki Speed Queen są innowacyjne dzięki technologii pomp ciepła, suszą delikatnie nie gniotąc i nie uszkadzając tkanin. Do Państwa dyspozycji mamy 4 suszarki o ładowności 15 kg każda.

Ważne! – suszarki nie odwirowują prania. Do suszarki należy włożyć wyłącznie pranie dobrze odwirowane.

  • Ozonowanie

Pozbądź się nieprzyjemnych zapachów z obuwia, kasków motocyklowych oraz odzieży. Gwarantujemy 100% skuteczności. Nasza metoda likwiduje bakterie, roztocza, grzyby, alergeny oraz wszystkie brzydkie zapachy. Ozonujemy: odzież, obuwie (np. narciarskie, motocyklowe, kaski, pościel, zabawki, i inne.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial