Usługi

  • Pranie

W naszej pralni pierzemy w wodzie – jest to proces najbardziej przyjazny tkaninom, człowiekowi i środowisku (tzw. pranie na mokro). Dzięki nam zaoszczędzą Państwo czas – cykl prania i suszenia trwa średnio godzinę. Do Państwa dyspozycji mamy pralki (od 6,5 do 25 kg ładowności). Wszystkie pralki wyposażone są w automatyczne dozowanie detergentów.

W trakcie każdego cyklu prania w naszej pralni środki piorące (proszek + płyn zmiękczający + płyn dezynfekujący) są dozowane automatycznie adekwatnie do wybranego programu i nie ma możliwości zrezygnowania z nich. Nie jest zalecane używanie własnych środków piorących jako dodatkowych ponieważ może to wpłynąć niekorzystnie na efekt prania lub na same tkaniny.

Pralki Speed Queen to maszyny przemysłowe, sterylne, dzięki zastosowaniu profesjonalnych programów prania – szybkie a dzięki specjalnemu bębnowi uzyskują świetną jakość za każdym razem.

Ważne! – zakaz prania akcesoriów zwierzęcych, tkanin z sierścią zwierzęcą, tkanin z różnego rodzaju smarami (np.ubrania robocze), mopów, obuwia oraz przedmiotów z elementami metalowymi (np. plecaki ze stelażem itp.)

Pralki wyposażone są w 5 programów piorących:

  1. Pranie 90 st.C    –    około 40 min
  2. Pranie 60 st.C    –    około 36 min
  3. Pranie 40 st.C    –    około 30 min
  4. Pranie 30 st.C    –    około 30 min
  5. Pranie 15  st.C    –    około 20 min
  • Suszenie

W naszych suszarkach wysuszycie Państwo rzeczy bez zagnieceń i bez kurczenia – należy jednak pamiętać, aby suszarkę załadować maksymalnie do połowy i wybrać temperaturę suszenia podobną lub wyższą o 10 stopni niż temperatura prania.
Suszarki Speed Queen są innowacyjne dzięki technologii pomp ciepła, suszą delikatnie nie gniotąc i nie uszkadzając tkanin. Do Państwa dyspozycji mamy 4 suszarki o ładowności 15 kg każda.

Ważne! – suszarki nie odwirowują prania. Do suszarki należy włożyć wyłącznie pranie dobrze odwirowane.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial